پشتیبانی 24/7 ساعته گامی نو

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان فروشگاه‌های مختلف عدم دسترسی در ساعت‌های مختلف به کارمندان فروشگاه و خدمات آن‌ها است. ممکن است بنا به دلایل مختلف هر کاربری نتواند در ساعات اداری با تیم فروش یا پشتیبان فروشگاه ارتباط برقرار کند و از خدمات آن‌ها استفاده کند. نیاز به مشاوره یا ثبت سفارش یا پرداخت بیعانه و … نیازهایی است که هر کاربری در ساعاتی غیر از ساعات اداری می‌تواند برای رفع آن‌ها اقدام کند. توقع پاسخ‌گویی در تمامی ساعات کم‌ترین توقعی است که هر مشتری می‌تواند داشته باشد.

ممکن است پس از مشورت با دیگر اعضای خانواده که معمولاً شب همه کنار هم هستند به سوالی برخورید و نیاز به مشاوره داشته باشید یا بخواهید هرچه زودتر سفارش خود را ثبت کنید تا کالای مورد نظر زودتر به دستتان برسد.

امروزه با وجود امکانات مختلف مانند وب سایت و شبکه‌های اجتماعی و تلفن‌های همراه این امکان فراهم شده تا همیشه تیم پشتیبان را در کنار خود حس کنید. مجموعه گامی نو دنا با استفاده از تیم مجرب پشتیبانی در تمامی ساعات و طول تمام ایام هفته (حتی در روزهای تعطیل رسمی) پاسخ‌گوی شما عزیزان خواهد بود.

ممکن است ثبت سفارش‌ و یا نیاز به دریافت مشاوره در زمان استراحت و روز تعطیل اتفاق بیافتد. نیازی نیست تا روز بعد و ساعت کاری صبر کنید تا بتوانید از خدمات گامی نو دنا استفاده کرده و مشاوره بگیرید. هر ساعت و هر روز درکنارتان هستیم.

پشتیبانی در روزهای تعطیل رسمی و ساعات غیر اداری تنها از طریق شبکه‌های اجتماعی صورت می‌گیرد.