ضمانت‌نامه کتبی

همواره عدم اعتماد به کیفیت و اجناس در فروش اینترنتی بین کاربران موج می‌زند. کم‌تر کسی است که برای بار اول بخواهد از سایت یا فروشگاهی اینترنتی خرید کند و نگرانی‌هایی نداشته باشد. نگرانی‌هایی مانند کیفیت قطعات و مواد اولیه به کار گرفته شده در محصولات، نحوه ساخت، عمر مفید محصول، مطابقت تبلیغات و صحبت‌های فروشنده با کالا و …. راه‌های زیادی برای جلب اعتماد کاربران برای فروشنده وجود دارد ولی بهترین راه که تقریباً تمامی افراد از آن راضی هستند ضمانت محصول است.

امروزه آن‌قدر ضمانت کالا مهم و اساسی است که کم‌تر فروشگاه و یا تولیدکننده‌ای را خواهید یافت که برروی محصول خود ضمانت ارائه نکند. آن‌قدری ارائه ضمانت برای محصولات خوب و درجه یک رایج شده است که این کار امری بدیهی و ملزم است. البته نباید فراموش کرد که شرکت‌هایی که صرفاً فروشنده هستند هیچ ضمانتی را نمی‌توانند ارائه دهند. اگر محصولی را هم با ضمانت خواهند فروخت مسئولیت تعهد به مفاد ضمانت‌نامه با سازنده آن محصول خواهد بود. در این بین نیز کاربر سردرگم شده و بعضاً به دلیل سختی دسترسی به سازنده و استفاده از خدمات آن‌ها، بالکل بیخیال ضمانت خواهند شد. امّا اگر مستقیم از خود تولیدکننده خرید کنید طرف ضمانت نیز خود آن‌ها خواهند بود. در اینصورت دیگر دردسرهای قبل را نخواهید داشت و تعهد و تقبل به ارائه خدمات مبنی بر شرایط ضمانت‌نامه قطعی خواهد بود.

البته کسانی هستند که برای ارزان‌تر تمام شدن محصول از قطعات و مواد نامرغوب استفاده کرده و مسلماً هیچ تضمینی نیز نخواهند داد. این ضمانت نامه معتبر است که نه تنها خیال هر فردی را برای مدت طولانی در استفاده از کالا راحت می‌کند بلکه هنگام خرید نیز باوجود ضمانت از کیفیت ساخت و مواد و قطعات مطمئن خواهد شد. فراموش نکنید که هیچ فروشنده‌ای تا از جنس خود مطمئن نباشد ضمانت نخواهد نداد. تمامی آزمایشات استاندارد و بررسی نهایی محصول پس از ساخت هرکدام از کالاها توسط مسئول کنترل کیفی صورت می‌گیرد.

بنا بر همین دلایل فروشگاه اینترنتی گامی نو دنا جهت اعتمادسازی بیشتر و تضمینی بر کیفیت نهایی محصولات خود، اقدام به ارائه ضمانت‌نامه کتبی شش ماهه برای تمامی کالاهای موجود در فروشگاه کرده است تا همواره در هدف رضایت‌مندی مشتریان پیش‌گام باشد.

کامی نو دنا حتی پس از اتمام زمان گارانتی نیز همچنان با شما خواهد ماند و در صورت نیاز به هرگونه خدماتی حضور دارد. خدمات پس از فروش گامی نو دنا مادام‌العمر خواهد بود.

پس دیگر لازم نیست نگران چیزی باشید. از خرید خود مطمئن باشید.

 

کارت ضمانت‌نامه محصولات گامی نو