تضمین اصالت و کیفیت

شما به عنوان یک مشتری ممکن است در زمان خرید همواره یک حس بی اعتمادی و عدم اطمینان کافی را تجربه کرده باشید. به عبارت دیگر خرید خود را با آرامش خاطر و بدون دغدغه انجام ندادهخ باشید. ایجاد آرامش در مشتریان هنگام خرید و حذف دغدغه‌های آنها هدف بسیار مهمی است که مجموعه گامی نو دنا به دنبال تحقق بخشیدن آن می‌باشد.

خریدار باهوش همیشه به دنبال خرید کالایی اصل و با کیفیت است، به دلیل آن‌که کالاهای تولید شده توسط کمپانی‌های معتبر و بزرگ که دارای واحدهای تضمین کیفیت و تحقیق و توسعه می باشند از کیفیت ساخت بالایی برخوردارند. گامی نو دنا نیز با اعتقاد و باور به رسالت صداقت و مشتری مداری، تلاش خود را برای ارائه کالای با کیفیت انجام داده و اصالت و کیفیت تمامی کالاهای ارائه شده را تضمین و با ضمانت نامه معتبر عرضه می‌نماید.

بعضاً دیده شده است که در سایت‌های مختلف فروش محصولات از عکس‌ها و توضیحات غیرواقع و اغراق آمیز استفاده شده تا مشتری جلب شود. تنها پس از خرید و مقایسه نهایی با تبلیغات است که مشتری متوجه انتخاب اشتباه خود می‌شود. امّا دیگر کار از کار گذشته و پس گرفتنی در کار نیست. البته همیشه فروشگاه مقصر نیست، گاهاً به این دلیل که آن‌ها واسط هستند و خود دخالتی در تولید ندارند اطلاعات استباه در اختیار مشتری قرار می‌دهند.

گامی نو دنا با افتخار تمامی محصولات را در کارگاه اختصاصی خود تولید می‌کند. تمامی مواد و یراق‌آلات مورد استفاده از مواد درجه یک وارداتی است که آن‌ها را نیز به صورت مستقیم وارد کرده و از کیفیت و اصالت آن اطمینان داریم. تمامی عکس‌های داخل سایت و شبکه‌های اجتماعی این مجموعه نیز توسط تیم طراحی از محصول ساخته و آماده شده برای مشتری تهیه شده است.

ضمانت کتبی شش ماهه محصول نیز به دلیل اطمینان از کیفیت و اصالت محصولات ساخته و آماده شده این مجموعه است