ارائه این سرویس تنها برای افراد در محدوده کرج و تهران که ارسال کالا توسط خود مجموعه گامی نو صورت می‌گیرد امکان پذیر است.

کاربران شهرستانی کالای خود را از باربری شهر خودشان دریافت می‌کنند که متاسفانه هیچ‌کدام از باربری‌ها خدمات پرداخت در محل را انجام نمی‌دهند.

پرداخت در محل

پرداخت در محل (Cash On Delivery) که به آن خدمات پس کرایه یا COD  نیز گفته می‌شود به معنای پرداخت نقدی در محل است. نوعی از خرید اینترنتی که خریدار می‌تواند به جای آنکه مبلغ سفارش خود را قبل از دریافت کالا بپردازد در هنگام تحویل پرداخت کند.

در این روش، اگر حامل کالا شرکتی غیر از فروشنده باشد، اگر خریدار در هنگام تحویل کالا مبلغ آن را نپردازد، سفارش برگشت داده شده و به فروشنده برگردانده خواهد شد. خریدار باید مبلغ سفارش خود را هنگام دریافت کالا، به‌ صورت پول نقد یا از طریق دستگاه‌های کارت‌خوان سیار، در محل به مامور تحویل شرکت حامل پرداخت کند و یا از طریق انتقال اینترنتی به حساب آورنده‌ی مرسوله، وجه کالا را پرداخت نماید. شرکت حامل بار فقط کالای بسته‌بندی شده را از فرستنده دریافت کرده و به گیرنده تحویل می‌دهد و تا قبل از دریافت وجه از مشتری، کالا را به او تحویل نخواهد داد. در این‌صورت شرط باز کردن بسته قبل از تحویل و یا تست و بررسی آن نیز وجود ندارد و در صورتی که مشتری قصد باز کردن بسته و مشاهده محتویات آن را داشته باشد یا بخواهد کالای دریافتی را مشاهده، تست و یا بررسی کند و از سلامت آن مطمئن شود پذیرفته نشده و در صورت عدم قبول، کالا به فروشنده برگردانده می‌شود.

در روش پرداخت در محل، همانند سایر روش‌های خرید اینترنتی در صورتی که مشتری هر گونه نارضایتی و یا نیاز به پشتیبانی داشته باشد باید با خود فروشنده تماس برقرار کند، همچنین در صورتی که به هر دلیل مانند گارانتی، تعویض، تعمیر، عودت و … نیاز به ارسال کالا به فروشنده باشد باید همانند یک مرسوله عادی، کالا برای فروشنده برگشت داده شده و بررسی و پیگیری‌های بعدی هیچ ارتباطی به حامل بار ندارد. ارسال مجدد مرسوله به فروشنده می‌تواند از طریق همان شرکت و یا هر شرکت دیگری برای فروشنده انجام شود.

مهم ترین مزیت پرداخت در محل، جلب اعتماد مشتری است که با توجه به موارد بالا اگر شرکت حامل با فروشنده متفاوت باشد این اعتمادسازی به درستی صورت نمی‌گیرد.

در گامی نو دنا شرکت باربری وجود ندارد و برای راحتی و رفع مشکلات عدیده، تیم مجرب ارسال کالا مامور خود شرکت است. در این حالت مشتری زمان دریافت کالای خود با مامور خود شرکت دیدار کرده و محصول مورد نظر خود را دریافت می‌کند. امکان بررسی محصول قبل از پرداخت و اطمینان از صحت و سلامتی کالا و مطابقت محصول با کالای سفارشی توسط مشتری وجود دارد. درصورت عدم تطابق یا هرگونه ایرادی مشتری می‌تواند از دریافت کالا سرباز زند و تمام مسئولیت به عهده مجموعه گامی نو دنا است.

مامور ارسال از افراد گروه گامی نو دنا است، پس هرگونه صحبت یا سفارش یا پیشنهاد و انتقادی را می‌توانید با ایشان در میان گذارید. مطمئن باشید که درخواست شما به مدیریت مجموعه بدون هیچ کم و کاستی انتقال پیدا می‌کند.