آموزشی, دکوراسیون

5 مورد از پر فروش ترین مدل های جاکفشی در سال 1403

جاکفشی مدرن، خرید جاکفشی، ساخته شده در مجموعه گامینو

جاکفشی یکی از گذینه های سرویس چوب است که اغلب در کنار درب ورودی قرار گرفته و عملکردی برای مرتب نگه داشتن کفش ها دارد. معمولا آن را در کنار کمد لباس کنار درب، که برای آویزان کردن لباس های بیرونی هستند می گذارند و صرفا جهت گذاشتن کفش نبوده و باید جایگاه مناسب برای وسیله های مراقبت از کفش هم داشته باشد.

جاکفشی مدرن، خرید جاکفشی، ساخته شده در مجموعه گامینو

5 مزایای مهم جاکفش

 • جاکفشی برای مرتب نگه داشتن کفش و دسترسی آن ضروری است. آنها نه تنها به تمیز و مرتب بودن خانه شما کمک می کنند، بلکه باعث زیبایی بصری هم نیز می شود.
 • جا کفشی در برابر آسیب های وارده هم به شما کمک می کند. شما در هنگام عبور و مرور از خانه و رفت و امد ممکن است آسیب هایی به کفشتان وارد کنید، که حضور جا کفشی در خانه باعث جلوگیری از این آسیب ها می شود.
 • یکی دیگر از مرایای خرید جا کفشی دسترسی آسان به کفش ها است. شرایطی مانند با عجله از خانه بیرون زدن را تصور کنید که در همین هنگام توده ای از کفش هم بر روی زمین ریخته، در چنین شرایطی وجود جاکفشی باعث پیدا کردن جفت مورد نظرتان می شود.
 • اگر در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید می توانید از جاکفشی به عنوان یک فضای ذخیره سازی هم استفاده کنید. با مرتب نگه داشتن کفش بر روی طبقات، می توانید جفت های بیشتری را در دسترس داشته باشید.
 • جاکفشی ها علاوه بر عملکرد می توانند مزایای تزیینی و زیبایی هم در کنار شیک بودن داشته باشند. آن ها در سبک ها و طرح های مختلفی هستند، بنابراین می توانید از جاکفشی استفاده کنید که با سبک دکوراسیون داخلی خانه تان هم خوانی داشته باشد. سبک هایی چون:

جاکفشی مدرن، خرید جاکفشی، ساخته شده در مجموعه گامینو

 1. مدرن
 2. کلاسیک

جاکفشی مدرن، خرید جاکفشی، ساخته شده در مجموعه گامینو

و در جنس هایی مانند:

 1. چوبی
 2. پلاستیکی
 3. فلزی

چند فاکتور برای انتخاب جاکفشی مناسب

تا به اینجا اگر در انتخاب جاکفشی برای مرتب سازی خانه متقاعد شده اید، باید چند فاکتور در انتخاب جاکفشی را در نظر بگیرید.

 1. اندازه و ظرفیت جاکفشی باید بر اساس تعداد کفش که می خواهید در آن قرار دهید تعیین شود.
 2. جنس قفسه کفش نیز مهم است، زیرا باید با دوام باشد و بتواند وزن کفش ها را تحمل کند.
 3. در نهایت طرح و سبک جاکفشی با طراحی و دکور شما هم خوانی داشته باشد.

آیا می توان از جاکفشی برای جایگذاری موارد دیگر استفاده کرد؟!

در پاسخ این سوال باید گفت که بله، شما می توانید از روی این عنصر برای جایگذاری آینه، وسیله های تزیینی مانند شمع، چراغ های رو میزی و گلدان استفاده کنید. همچنین از جاکفشی ها می توانید در محل کارتان برای نگهداری ابزار ها و وسیله هایتان استفاده کنید.

جاکفشی مدرن، خرید جاکفشی، ساخته شده در مجموعه گامینو

چگونه جاکفشی خود را تمیز و از آن نگه داری کنم؟!

تمیز کردن و نگه داری از جاکفشی به مواد ساخت آن بستگی دارد. برای جاکفشی های چوبی می توانید با یک دستمال مرطوب و مقدار کمی صابون آن را تمیز کرده و پس از آن خشک کنید، در جنس پلاستیکی هم همینطور. در جاکفشی با جنس فلزی، می توانید آن را با یک پارچه مرطوب و صابون ملایم تمیز کنید، اما بعد از آن بلافاصله برای جلوگیری از زنگ زدن آن خشک کنید. صرف نظر از جنس شما باید مرتب برای دوام جاکفشی آن را تمیز کرده و از گرد و غبار پاک کنید.

انتخاب بنر مقاله

یک فضای جدید برای جاکفشی انتخاب کنید

اگر در قسمت ورودی یا راهرو فضایی برای جاکفشی گذاشتن ندارید می توانید آن را اتاق خواب بگذارید. جاکفشی را می توان به عنوان یک اجزا در اتاق انتخاب کرده و از روی آن برای اکسسوری استفاده کنید. توجه به هماهنگی جاکفشی با سرویس خواب بسیار نکته مهمی است.

در نتیجه

جاکفشی ها جدای از مرتب نگه داشتن کفش ها مزایای بی شماری دارند. آن ها از کفش شما در مقابل آسیب های وارده محافظت می کنند، پیدا کردن جفت مورد نظرتان را آسان می کنند، فضای ذخیره سازی را به حداکثر می رسانند، و می توانند یک دکوراسیون زیبا در خانه به حساب بی آیند. اگر در خانه خود جاکفشی ندارید وقت آن رسیده به آسانی و با سرعت بسیار زیاد در سایت گامینو ثبت سفارش کرده و با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *