دکوراسیون

طراحی و دیزاین دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

بهترین طراحی و دیزاین اتاق خواب پسرانه

پسر ها از دوران بچگی علاقه زیادی به هیجان دارند و ورزش های مختلفی را دوست دارند، گزینه بهتر برای اتاق خواب پسران این است که از علایق آنها الهام بگیریم. مدل اتاق خواب را میتوانید از طرح های ورزشی مثل فوتبال، ورزش های رزمی و … استفاده کنید. شما باید در نظر داشته باشید که دکور اتاق بر روحیات فرزند شما تاثیر میگذارد، پس سعی کنید انرژی مثبتی در داخل اتاق خواب پسرتان ایجاد کنید.

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه دو نفره

بهترین طراحی و دیزاین اتاق خواب پسرانه

امکان دارد شما برای پسران خود یک اتاق را در نظر گرفته اید. شما اول از همه باید به فضایی اتاق دقت کنید که اندازه آن برای وسایل موجود فرزندانتان مناسب است، پس از آن متناسب با سن فرزندتان به چیدمان اتاقتان بپردازید. اگر فرزندان شما کودک هستند بهتر است تخت خواب که برای آن خریداری کرده اید محافظ داشته باشید، اما اگر فرزندانتان نوجوان و یا جوان بودند بهتر است تخت خواب آن سبک ساده و دکوراسیون اتاق خواب از سبک اسپرت استفاده کنید.

یکی از بهترین طراحی دکوراسیون شیک پسرانه استفاده از جدید ترین دکور برای اتاقشان مناسب است و شما با چیدمان هوشمندانه و خلاقانه میتوانید یک اتاق خواب کامل و امکانات برای خود تهیه کنید. برای چیدمان اتاق پسران بهتر است طبق سلیقه خودشان این کار را انجام دهند. گزینه مناسب برای چیدمان استفاده از یک تخت دو نفره، دو طبقه و کنار آن از کمد لباس، میز تحریر استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق پسرانه جوان

بهترین طراحی و دیزاین اتاق خواب پسرانه

اتاق خواب پسران باید طبق سلیقه خودشان طراحی شوند و دکوراسیون آنها باید براساس فکری و ذهنی مطابقت داشته داشته باشد تا آن را به هدف هایی میخواهد نزدیک کند. میتوانید برای رنگ اتاق خواب پسران از رنگ های نارنجی، زرد و یا قرمز استفاده کنید، برای حس هیجان بهتر است در کنار این رنگ ها از رنگ خنثی ماننده سفید بهرمند شویم. بهتر است برای فرزندتان تخت تاشو خریداری کنید زیرا فضا برای کتابخانه، کمد لباس، میز تحریر داشته باشد، و به راحتی میتواند اوقات فراغت خود را آنجا سپری کند.

میتوانید با خرید سرویس خواب مدرن و ساده برای پسر بزرگسالتان استفاده کنید و اتاق را به دلخواه خودش تزیین کند و همچنین استفاده  از وسایل مانند لوازم ورزشی، آباژور و فرش و هر نوع وسایل های که از لحاظ دکوری و رنگی به آن علاقه دارد آن را درون اتاق قرار دهد.

دکوراسیون اتاق نوزاد

بهترین طراحی و دیزاین اتاق خواب پسرانه

زمانی که برای فرزند نوزادتان میخواهید اتاق خوابی انتخاب کنید بهتر است فضای اتاق بسیار دنج و راحت باشد اگر اتاق از هیاهو دورتر باشد برای نوزاد شما بهتر است و به خواب او صدمه وارد نمی شود. به شما پیشنهاد میکنم که رنگ اتاق پسر نوزادتان از طیف های سنگین اتفاده کنید مث آبی، سفید، طوسی، قهوه ای استفاده از این رنگ ها بسیار حص آرامش بخشی به اتاق پسر نوزداتان میدهد. چیدمان اتاق بسیار ساده و اما زیبا است. یکی از راه های که شما باید انجام دهید خرید تخت خواب و دراور با رنگ سفید است و رنگ های بالا به عنوان رنگ پرده، فرش، چراغ خواب و عروسک  استفاده نمایید.

بهترین روش این است که دکوراسیون اتاق فرزندتان را ساده انجام دهید به دلیل اینکه زمانی که فرزند شما بزرگتر شد همچنان اتاش زیبا باشد و اینکه قبلیت تغییر را داشته باشد. همچنین زمانی که نوزاد به شما نیاز دارد میتوانید از یک مبل در گوشه اتاق برای خودتان استفاده کنید.

فرش اتاق خواب پسرانه

بهترین طراحی و دیزاین اتاق خواب پسرانه

برای خرید فرش باید حواستان به محدودیت سنی فرزند خود باشد، اگر فرزند شما هنوز کوچک بود از خریدن فرش پرزدار پرهیز کنید زیرا ممکن است برایش مشکل ایجاد کند. طرح فرش اتاق فرزندتان را مطابق با وسایلی که در اتاقش قرار داده اید انتخاب کنید تا فضا را کامل تر کند.

پرده اتاق خواب پسرانه

بهترین طراحی و دیزاین اتاق خواب پسرانه

تنوع در پرده بزرگسلان و کودکان زیاد است و رنگ و تم های مختلفی دارد و با توجه به تم و رنگ مورد علاقه خود میتوانید پرده را خریداری کنید و همچنین باید به تشک تخت خواب توجه کرد که فرزند شما زمانی که روی آن میخوابد احساس راحتی و آرامش کند و دچار مشکلات ستون فقرات نشود و کاملا تایید شود

اتاق مشرک برای پسران کودک

بهترین طراحی و دیزاین اتاق خواب پسرانه

اگر یک اتاق را به فرزندان خود اختصاص داده اید، بهتر است از تخت خواب های که به سلقیه خود پسرانتان است خریداری کنید، اما پیشنهاد ما به شما این است از تخت دو طبقه استفاده کنید. از ملحفه ای که دوست دارند برای تخت انتخاب کنید تا هرکدام از فرزندانتان سهمی جا در این فضا را داشت باشند.

اگر اتاق خیلی بهم ریخته و شلوغ شد با استفاده از شلف دیواری و طبقه های زیبایی که موجود است میتوانید وسایل دکوری عکس های شخصیات های کارتونی و اسباب بازی ها را میتوانید بر روی آنها قرار دهید ولی اصلی ترین چیزی که باید به آن توجه کنید این است بر روی طبقه ها وسایل سنگین قرار ندهید تا خطری فرزندان شما تهدید نکند

استفاده از روش منوکروم

از این تکنیک بهترین روش برای دکوراسیون اتاق است و یا در حین منزل یا ساختمان میتوان رنگ های کرم و قهوه ای را ترکیب کرد. شما میتوانید با این رنگ بسیاری از دکور های اتاقتان را ست کنید و میتوانید وسایلی مثل میز تحریر، کمد لباس، تخت خواب و صندلی را با این رنگ خریداری کنید و به علاقه خودتان چیدمان اتاق خود را تغییر دهید.

سبک اسپرت

این سبک یکی از سبک های است که تمام پسران از دوران کودکی تا بزرگ سالی از این سبک استفاده میکنند. این سبک نسبت به سبک های دیگر کمی شلوغ تر و رنگ های بیشتری به کار میرود و عناصر تزیینی بیشتری دارد.

انوع سبک اسپرت

فوتبالی، والیبال، بستکتبال و… این سه نوع سبک پرطرفدار ترین سبک ورزشی است که تمام نوجوانان و جوانان از آن استفاده میکنند.

چراغ های دکوراتیو

بهترین طراحی و دیزاین اتاق خواب پسرانه

همانطور که میدانیم پسرها علاقه خیلی زیادی به تکنولوژی دارند و از جمله مواردی که دوست دارند برای زیبای اتاقشان از آن استفاده کنند، چراغ های LED است و آنها با استفاده از این چراغ ها شکل های خاصی را بر روی سقف و دیوار های اتاق به وجود می آورند. اکثر این چراغ ها را میتوان با توجه به سلیقه هر فرد برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب وی بهره ببرد. لوستر، چراغ مطالعه، آباژور، چراغ خواب، چراغ های دیواری و… همه از این دسته هستند.

نتیجه گیری

همه ما میدانیم که دکوراسیون اتاق پسران بسیار ساده و جذاب است، و شما میتوانید به راحتی آن را تزیین کنید. دکوراسیون اتاق فرزندانتان میتواند بر روحیه او تاثیر بگذارد و باعث شود هر روز هیجان لازم را داشته باشد و بسیار پر انرژی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *