آموزشی, دکوراسیون

لیست کامل سرویس خواب عروس برای جهیزیه 1403

تخت خواب دو نفره، تخت خواب دو نفره عروس و داماد

چیدمان اتاق خواب عروس یکی از نقاط مهم در خانه دو زوج تازه به حساب می آید و با چالش های بسیاری رو به رو است. ممکن است برای عروس و داماد یک دغدغه باشد که از کجا و کدام فروشگاه می توانیم سرویس خواب مورد نظرمان را تهیه کنیم. در ادامه با گامی نو همراه باشید تا بهترین سرویس خواب را به شما معرفی کنند.

تخت خواب دو نفره، تخت خواب دو نفره عروس و داماد

تخت خواب دو نفره، تخت خواب دو نفره عروس و داماد

دسته بندی سرویس خواب عروس

 1. تخت خواب دو نفره
 2. میز آرایش 
 3. میز پاتختی
 4. میز دراور
 5. میز تحریر
 6. کمد لباس

نکاتی که در خرید سرویس خواب عروس باید به آن توجه کرد

 • بودجه: در نظر گرفتن بودجه ای که در دست دارید یکی از نکات بسیاری مهمی است که باید در خرید المان ها به آن دقت کرد. اگر مبلغی که قرار است برای خرد استفاده شود زیاد باشد قعا دست شما در انتخاب های بیشتر بازتر است.
 • فضای مناسب: توجه به فضای اتاق خواب که قرار است اجزا در آن چیده شود نکته حائز اهمیت دیگر است که در تهیه اجزای سرویس خواب تاثیر دارد و می تواند آن ها کمتر و یا بیشتر کند.
 • استفاده از وسیله های کاربردی : حذف اکسسوری و یا عناصری که برای شما کاربرد ندارند در طراحی دکوراسیون و زیبایی آن بسیار مهم است.
 • چیدمان مرتب: سرویس خواب شما در عین اینکه باید برای شما کارایی داشته باشد باید ظاهری مرتب و آهسته را در لحظه ورود به اتاق برای شما به ارمغان آورد تا حس مطلوب و شادی را از آن بگیرید.
تخت خواب دو نفره، تخت خواب دو نفره عروس و داماد

تخت خواب دو نفره، تخت خواب دو نفره عروس و داماد

انواع سبک برای چیدمان سرویس خواب عروس

 • سبک مدرن
 • سبک کلاسیک
 • سبک اسکاندیناوی
 • سبک فانتزی
 • سبک سنتی
 • سبک الهام گرفتن از طبیعت
تخت خواب دو نفره، تخت خواب دو نفره عروس و داماد

تخت خواب دو نفره، تخت خواب دو نفره عروس و داماد

تخت خواب دو نفره

تخت خواب برای برای هر شخصی، برای هر رده سنی، چه شخصی و چه دو نفره استفاده شود، محلی است برای آرامش و استراحت پس لازمه این آرامش انتخاب درست تخت خواب و تشک آن و حتی جایگزاری درست آن در اتاق خواب است. بنابراین شما باید تصمیم بگیرید که می خواهید در چه ابعادی و چه طرحی تخت خواب را انتخاب کنید. شما می توانید رنگ و طرح و سبک تخت خواب دو نفره تان را به عنوان مرکز قرار داده و دیگر عناصر را طبق آن بگیرید. البته این را هم در نظر بگیرید که می توانید این المان ها را جدای از هم و یا به صورت سرویس و ست شده تهیه کنید.

میز آرایش ساده و شیک

دومین المان مهم در سرویس خواب عروس و داماد، میز آرایش ساده و شیک است که برای هر دوی آن ها قابل استفاده است. میز آرایش این امکان را فراهم می آورد که وسیله های آرایشی و بهداشتی را روی آن گذاشته و معمولا از دو کشو و یک آینه تشکیل می شود که می توان در کشوی آن وسیله هایی مانند شانه و زیور آلات را نهاد.

میز پاتختی

از اهمیت میز پاتختی اگر بخواهم بگویم، میز پاتختی برای جایگزاری وسیله هایی است که ما از قبل خوابیدن تا صبح و در زمان بیداری می توانیم از آن استفاده کنیم. میز های پاتختی معمولا از دو یا چهار کشو تشکیل می شوند و در سبک ها و طرح های مختلف ساخته می شوند. از روی آن می توان برای گلدان نهادن و دیگر وسیله های تزیینی مانند: چراغ مطالعه، کتاب، ساعت، شمع و دیگر وسایل تزیینی استفاده کرد.

میز دراور

میز دراور و اهمیت آن زمانی مشخص می شود که شما بخواهید ابزارها و لباس هایتان را در یک جای مشخص غیر از کمد بگذارید. میز دراور را می توان برای استفاده از روی آن هم پیشنهاد داد. تنها وجه اشتراک میز دراور با میز توالت، میز کنسول کشوهای آنهاست که می توان گفت برای هر شخصی کاربردهای متفاوت دارد.

تخت خواب دو نفره، تخت خواب دو نفره عروس و داماد

تخت خواب دو نفره، تخت خواب دو نفره عروس و داماد

میزتحریر

کاربرد میز تحریر در اتاق خواب عروس داماد در شاغل بودن و یا دانشجو بودن آنهاست. میز مطالعه در اتاق خواب آنجایی نقش مهم آن مشخص می شود که شغل شما در خانه باشد و یا بیشتر وقت شما در مطالعه بگذرد. پس باید این را در نظر بگیرید که به چه مقدار فضا برای ایجاد تمرکز نیاز دارید و با این فاکتور ابعاد میز مطالعه را انتخاب کنید.

کمد لباس

در آخر و یکی دیگر از اجزای مهم اتاق خواب و سرویس عروس را می توان کمد لباس نام برد که همانطور که در بالا گفته شد با توجه به ابعادی که در اتاق و فضایی که دارید باید ابعاد کمد لباس را انتخاب کنید. کمد لباس هایی با کشوهای زیاد و رخت آویز مناسب یک زوج تازه ازدواج کرده است تا بتواند نیاز آن ها را برای نظم دادن به وسیله هایشان کمک کند.

در آخر

در این مقاله سعی کردیم با توجه به نکات کلیدی و نام بردن اجزا و عناصر سرویس خواب عروس و داماد توضیحات کامل و جامعی را ارائه دهیم. شما می توانید با خرید از سایت گامینو یک تجربه عالی از خرید را بدون معطلی و با سرعت بسیار بالا با ارسال رایگان و دریافت درب منزل تجربه کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *