آموزشی, دکوراسیون, مبلمان

با تخت های میزبان و مهمان به جنگ کمبود جا بروید

اگر به این موضوع فکر کرده باشید که یک تخت میزبان و مهمان بخرید، حتما به این موضوع نیز فکر کرده اید که خرید یک تخت خواب با این ویژگی ها چه مزایا و چه معایبی می تواند داشته باشد! اما قبل از این که اقدام به خرید نمایید، می خواهیم به شما توضیح دهیم که تخت خواب میزبان، مهمان چیست.

به طور خلاصه یک تخت میزبان و مهمان یک تخت خواب راحتی است که تشک های آن از هم جدا هستند و می توان گفت که در واقع دو تخت در یک قالب است. به این صورت که از یک تخت یک نفره و یک تخت کشویی تشکیل شده است که در مواقعی که از آن استفاده نمی کنیم، زیر تخت اصلی قرار میگیرد. 

در هنگام خواب تخت زیرین بیرون کشیده می شود و دو فرد به صورت مجزا می توانند روی آن بخوابند. که همین ویژگی است یک تخت خواب میزبان و مهمان را از سایر تخت ها متمایز میکند. طرح های متنوعی از تخت های مورد بحث وجود دارد که از نظر متریال و طراحی دسته بندی های گوناگونی دارند اما رایج ترین نوع تخت های ام دی اف هستند که میتوانید از گامی نو تهیه نمایید.

مزایای تخت های مهمان

انتخاب بنر مقاله

صرفه جویی در فضا 

بدون شک مزیت اصلی تخت های میزبان و مهمان این است که حداکثر فضای خواب را فراهم می کنند در حالی که حداقل فضای کف اتاق را اشغال می کنند. در واقع، همه تخت های مهمان، زمانی که استفاده نمیشوند، فضای یک تخت یک نفره استاندارد را اشغال می کنند.

این مزیت به ویژه در اتاق خواب کوچکتر بسیار مفید است. برای مثال، شما یک اتاق خواب دارید که برای انجام یک هدف دوگانه به آن نیاز دارید. یک تخت مهمان می تواند فضا را آزاد کند تا شما به سایر فعالیت های نیازمند فضا در طول روز، رسیدگی نمایید. برای مثال یک میز تحریر ساده یا میز آرایش قدی در آن قرار دهید.

عالی برای اتاق خواب کودک

اگر دو فرزند دارید که یک اتاق را به آنها اختصاص داده اید، جای دادن تمام وسایل به همراه دو تخت ممکن است در اتاق خواب های خانه های امروزی، امکان پذیر نباشد. استفاده از این تخت ها بهترین راه حل ممکن است تا در هنگام خواب که اتاق استفاده دیگری ندارد، بتوان هر دوی آنها را در تخت های مخصوص شان جای داد. و در زمان بیداری به راحتی از کمد لباس مدرن و دراور ام دی اف خود استفاده نمایند.

به عنوان دو تخت

اکثر تخت خواب های میزبان و مهمان به طور کامل می توانند از هم تفکیک شوند و به دو تخت مجزا بدل شوند. در این صورت هر زمان که نیاز داشتید می تواند تخت را از زیر دیگری خارج کرده و در محیطی مجزا و متفاوت برای استفاده قرار دهید. این تخت ها با توجه به وزن سبک به راحتی قابل حمل هستند.

طرح های گسترده

شاید سال ها قبل انتخاب های زیادی برای تخت ها به این شیوه وجود نداشت و بجز چند مدل محدود انتخاب های زیادی برای تخت های میزبان و مهمان وجود نداشت، اما امروزه به لطف تکنولوژی می توان در هر مکانی و با هر امکاناتی، به راحتی محصول مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید. برای انتخاب تخت های میزبان و مهمان به دسته بندی تخت خواب سایت گامی نو مراجعه نماید.

فضای ذخیره سازی

فضای زیر تخت های میزبان مهمان نه تنها برای قرار دادن تشک و استفاده به عنوان تخت دوم قابل استفاده است، بلکه اگر نخواهید از آن به عنوان تخت استفاده کنید، می تواند فضای بزرگی جهت قرار دادن وسایل تان باشد. از رختخواب های مهمان و ملحفه های یدکی گرفته تا لباس ها و سایر وسایل برای شما فراهم نماید. 

معایب تخت های مهمان

تخفیف گامینو

آماده سازی سخت

هنگامی که می خواهید از تخت مهمان خود استفاده کنید، به کمی تلاش نیاز دارید تا آن را آماده کنید. باید فضای لازم برای تخت را خالی از وسایل کنید که زمان خستگی خود می تواند چالش برانگیز باشد و نیز به یک فضای اضافی برای قرار دادن بالش و پتو های تخت دوم نیاز دارید که خود می تواند دردسرساز باشد.

نبود فضای کافی

در حالی که مزیت اصلی تخت مهمان صرفه جویی در فضا است، گاهی اوقات یک اتاق به اندازه کافی بزرگ نیست که در صورت استفاده کامل بتواند آن را در خود جای دهد. بنابراین، قبل از خرید  یکی از این تختخواب های کوچک هوشمند، باید اطمینان حاصل کنید که تمام اندازه گیری های لازم را انجام داده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *