دکوراسیون, مبلمان

راهنمای خرید میز تلویزیون + پرطرفدار ترین و جدیدترین مدل ها

راهنمای خرید میز تلویزیون + پرطرفدار ترین و جدیدترین مدل ها

اگر در فکر خرید یک میز تلویزیون جدید هستید این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید زیرا به شما نکات مهم که در انتخاب یک میز تلویزیون مناسب باید در نظر داشته باشید را می‌گوییم و همچنین به معرفی برترین مدل‌های میز تلویزیون گامی نو می‌پردازیم تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

میز تلویزیون MT108

میز تلویزیون MT108

چرا انتخاب یک میز تلویزیون مناسب اهمیت دارد؟

شاید پیش خود فکر کنید که مگر انتخاب میز تلویزیون چه نکاتی می‌تواند داشته باشد و یا اصلاً چرا اهمیت دارد؟ در پاسخ به شما باید بگوییم که میز تلویزیون به عنوان مهم‌ترین عنصر اتاق نشیمن در دکوراسیون این فضا تاثیر زیادی دارد! در خانه ما ایرانی‌ها معمولاً میز تلویزیون به عنوان نقطه کانونی انتخاب می‌شود و سایر عناصر اتاق نشیمن مثل مبل‌ها و میز جلو مبلی بر اساس آن قرار میگیرند.

از آنجایی که ما زمانی تقریبا ۳ الی ۴ ساعته در شب را همراه با خانواده در حال تماشای تلویزیون هستیم، مهم است که آن را طوری در دکوراسیون قرار دهیم که تماشای آن راحت و از همه نقاط اتاق ممکن باشد.

میز تلویزیون هامون

نکات مهم در انتخاب میز تلویزیون

حالا که اهمیت داشتن یک میز تلویزیون مناسب در اتاق نشیمن مشخص شد نوبت آن رسیده است که نکات مهم که به ما در انتخاب یک میز تلویزیون مناسب کمک می‌کنند را بررسی کنیم.

اندازه تلویزیون

اولین نکته‌ای که باید در خواب شما مورد توجه قرار بگیرد اندازه تلویزیون است. اگر تلویزیون خود را خریداری کرده‌اید کار شما راحت‌تر خواهد بود زیرا می‌توانید به راحتی با اندازه‌گیری آن و اندازه‌گیری فضایی که در اختیار دارید یک میز تلویزیون با ابعاد صحیح را انتخاب نمایید.

اما اگر به تلویزیون خود دسترسی ندارید و برای خرید آن اقدام نکرده اید به راحتی با مراجعه به فروشگاه های لوازم خانگی و یا سایت های اینترنتی می توانید از ابعاد آن مطلع شوید. 

میز تلویزیون ستایش

میز تلویزیون شما باید نسبت به خود تلویزیون به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتواند از آن حمایت کند. همچنین باید حداقل ۱۰ سانتی متر از دو طرف تلویزیون عریض تر باشد تا ظاهر خوبی داشته باشد. عمق میز هم باید به اندازه کافی پهن باشد تا اگر تلویزیون تصادفا کمی تکان خورد، سقوط نکند.

علاوه بر این موارد طراحی و استحکام میز هم باید به صورتی باشد که بر اثر وزن تلویزیون به مرور زمان تغییر شکل ندهد و به اصطلاح دل ندهد.

سبک و مدل

نکته بعدی که در انتخاب میز تلویزیون باید مورد توجه قرار بگیرد، این است که با سایر اثاثیه دکوراسیون مانند میز کنسول همخوانی داشته باشد. عدم هماهنگی عناصر یک دکوراسیون از نظر طراحی و رنگ می تواند زیبایی آن را کم کند.

با خرید از گامی نو میتوانید به راحتی مبلمان خود مثل جاکفشی و … را با هم ست کنید و به یک طراحی خاص برسید.

میز تلویزیون بهمن

میز تلویزیون بهمن

فضا

همانطور که در پاراگراف های قبلی به آن اشاره کردیم، فضایی که برای قرار دادن میز تلویزیون در اختیار دارید نیز اهمیت زیادی در انتخاب شما دارد، اگر فضای کمی داشته باشید انتخاب های شما محدود می شود و اگر در این مورد محدودیتی نداشته باشید مسلما انتخاب های بیشتری خواهید داشت.

در زمان اندازه گیری این فضا نه تنها ابعادی که خود میز اشغال می کند بلکه مواردی مثل اسپیکر ها را نیز باید در نظر داشته باشید.

نیاز

یک میز تلویزیون میتواند قابلیت ها و امکانات متفاوتی به شما بدهد. مثلا با برخورداری از قفسه ها برای قرار دادن انواع دستگاه های گیرنده یا کنسول های بازی مناسب باشد یا اگر فضای ذخیره سازی کمی در اختیار دارید به چند کشو یا باکس درب دار می توانید استفاده کاربردی تری از آن داشته باشید. پس قبل از انتخاب و خرید به نیاز های خود توجه کنید و بر اساس آن انتخاب کنید.

میز تلویزیون MT109

میز تلویزیون MT109

محبوب ترین مدل های میز تلویزیون 

اکنون که با نکات مهم در انتخاب میز تلویزیون آشنا شدید، به شما چند مدل محبوب از میز تلویزیون های گامی نو را پیشنهاد میکنیم.

میز تلویزیون برنا

این میز تلویزیون با برخورداری از 3 کشو جادار و 3 قفسه یک انتخاب کاربردی و همه جانبه برای پاسخگویی به نیاز های شما خواهد بود. پایه های زیر میز به زیبایی آن افزوده اند و لبه پشت میز از میز تلویزیون شما در برابر سر خوردن و افتادن پشتیبانی میکند.

ابعاد : عرض 150 * عمق 35 * ارتفاع 45 سانتی متر

میز تلویزیون برنا

میز تلویزیون برنا

میز تلویزیون MT106

این میز هم یک میز بسیار شیک و کاربردی است که دارای 3 کشو بزرگ و جادار و 2 باکس است که پشت هر کدام سوراخ داکت برای عبور سیم ها تعبیه شده است. ارتفاع این میز آن را برای تماشای راحت تر تلویزیون مناسب نموده و دستگیره های خاص این محصول زیبایی آن را چند برابر کرده است.

ابعاد : عرض 160 * عمق 35 * ارتفاع 50 سانتی متر

میز تلویزیون MT106

میز تلویزیون MT106

میز تلویزیون قطره

عرض زیاد میز تلویزیون قطره عامل زیبایی و خاص بودن آن است. اگر فضای کافی در اختیار دارید یک میز تلویزیون عرض میتواند خانه شما را هم بزرگتر نشان دهد و هم فضای کافی برای قرار دادن انواع دکوری ها داشته باشد. پایه های فلزی این محصل آن را خیلی شیک کرده است و داشتن دو باکس درب دار و دو قفسه خالی آن را کارآمد نموده است. روی درب ها شیار هایی با دستگاه سی ان سی برای زیبایی بیشتر ایجاد شده است.

ابعاد : عرض 180 * عمق 35 * ارتفاع 47 سانتی متر

میز تلویزیون قطره

میز تلویزیون قطره

میز تلویزیون فدک

میز تلویزیون فدک را میتوان یک میز همه چی تمام دانست که هم دارای قفسه برای قرار دادن دستگاه های گیرنده دو کشو و دو کمد است که میتوانید از آن ها برای مدیریت بهتر فضا کمک بگیرید. تفاوت رنگ بدنه و درب های این میز تی وی  آن را خاص نموده است اما شما میتوانید آن را به سلیقه خودتان تک رنگ نیز سفارش دهید.

ابعاد : عرض 180 * عمق 35 * ارتفاع 50 سانتی متر

میز تلویزیون فدک

میز تلویزیون فدک

میز تلویزیون MT104 

اگر به دنبال یک میز tv خاص و زیبا هستند که بتوانید بر حسب نیاز عرض آن را تغییر دهید، به شما میز تلویزیون MT104 را پیشنهاد میکنیم. این میز دو تکه مجزا ساخته شده است و دارای 3 کشو کاملا جادار و کاربردی و یک فضای باز مانند قفسه دارد که برای چیدمان انواع دکوری ها مناسب است. از سطح قسمت سمت چپ نیز میتوانید برای قرار دادن انواع گیرنده یا دکوری استفاده نمایید.

ابعاد : متغیر بین 180 الی 280 سانتی متر  * عمق 40 * ارتفاع 40 سانتی متر

میز تلویزیون M104

میز تلویزیون M104

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *