آموزشی, اخبار, دکوراسیون

ازکجا کمد لباس بخرم؟!

کمد لباس، عکس کمد لباس، ساخته شده در مجموعه گامی نو

یکی از المان های اصلی سرویس خواب در اتاق، کمد لباس است که از آنجایی که از اسمش پیداست برای ذخیره سازی لباس استفاده می شود. تعریف کمد لباس چیست؟ کمد ایستاده ای است که برای نگهداری لباس ها استفاده می شود. اولین کمد لباس یک صندوقچه بود و تا زمانی که در قصرهای سلطنتی و قلعه های اشراف قدرتمند به درجه ای از تجمل دست یافتند، محل اقامت جداگانه ای برای لباس بزرگان فراهم شد.

در هنگام استفاده از کمد لباس عادات خود را در نظر بگیرید

کمد لباس ها در صورتی بهترین عملکرد را دارند که از قبل نحوه استفاده از آنها و طراحی آنها را از قبل آماده کنید. بدون برنامه ریزی دقیق، بسیاری از کمدها با فضای آویزان بیش از حد، قفسه بسیار کم، انبار ناکافی کشو یا ترکیبی از این منتهی می شوند. وقتی لباس می پوشید، مراحلی را که در این فرآیند دنبال می کنید در نظر بگیرید. آیا ترجیح می دهید پیراهن های خود را آویزان کنید؟ یا می خواهید آنها را به طور مرتب روی هم چیده شوند؟ طرح کمد لباس باز شدنی خود را به گونه ای ایجاد کنید که پرمصرف ترین اقلام شما در سطح چشم، اقلام کم استفاده شما در زیر و المان کم استفاده شما در قفسه های بالاتر قرار گیرند. همچنین می توانید به عملکرد دراور هم در این تایم برای ذخیره سازی لباس های اضافی در نظر بگیرید.

کمد لباس، عکس کمد لباس، ساخته شده در مجموعه گامی نو

کمد لباس، عکس کمد لباس، ساخته شده در مجموعه گامی نو

از ارگونومی استفاده کنید

ارگونومی مطالعه کارایی شما در محل کار است و به صندلی های اداری شما محدود نمی شود. شما نمی خواهید در حالی که به دنبال شلوارک مورد علاقه خود هستید، چهار دست و پا باشید یا هر زمان که می خواهید یک کیف یا شال را در کمد لباس قرار دهید، خم شوید. کمد لباس خود را به صورت ارگونومیک برنامه ریزی کنید، و متوجه خواهید شد که پیدا کردن اقلام ساده تر است و مرتب نگه داشتن چیزها راحت تر از همیشه است.

کمد لباس، عکس کمد لباس، ساخته شده در مجموعه گامی نو

کمد لباس، عکس کمد لباس، ساخته شده در مجموعه گامی نو

ارتفاع رگال و ریل کمد را در نظر بگیرید

 در نهایت ارتفاع ریل لباس با توجه به نوع لباسی که می پوشید مشخص می شود. معمولاً طول قابل قبول کمد لباس از ریل تا پایین برای اکثر افرادی که لباس های تجاری و لباس های بلند دارند حدود 1.7 متر است. این طول تضمین می کند که لباس شما مرتب آویزان شود. این نکات به شما کمک می‌کنند تا به دنبال کوچک‌ترین فرصت‌ها برای فضا باشید و شما را تشویق می‌کنند که در چیدمان، رنگ‌ها و بافت‌های چوب خلاق باشید تا کمد لباس مورد نظرتان را به دست آورید. در صورت انتخاب کمد لباس بدون رگال می توانید از رگال فلزی مجزا استفاده کنید.

کمد لباس، عکس کمد لباس، ساخته شده در مجموعه گامی نو

کمد لباس، عکس کمد لباس، ساخته شده در مجموعه گامی نو

از کمد لباس برای ذخیره سازی چه چیزی استفاده می کنید

صدها کمد لباس مختلف از دو در، سه در، کشویی، آینه ای، نصب شده و مستقل در بازار وجود دارد. و این فقط قاب است  هنگامی که درها را باز می کنید، گزینه های نامحدودی در مورد ترکیب و پیکربندی فضای آویزان، کشوها، قفسه ها و قفسه های کفش وجود دارد که می توان آنها را داخل آن قرار داد. بنابراین، برای شروع، اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که به چه نوع فضای ذخیره سازی نیاز دارید؟ فضای آویزان برای لباس، قفسه برای کفش، کشو برای لباس های کوچکتر، بخش هایی برای لوازم آرایشی یا لوازم جانبی، یا ترکیبی؟
هنگامی که دقیقا مشخص کردید که کمد لباس شما برای چه چیزی مورد استفاده قرار می گیرد، می توانید در مورد عملکردی که باید ارائه دهد فکر کنید، که به هدایت هر دو مشخصات بیرونی و داخلی که به آن نیاز دارید کمک می کند.

یک کمد لباس در چه ابعادی باید باشد؟

این به عوامل زیادی بستگی دارد، از جمله فضای اتاق خواب شما و الزاماتی که برای کمد لباس دارید. از نظر آنچه در بازار وجود دارد، اکثر تولیدکنندگان کمد لباس هایی را به گونه ای می سازند که حداقل 45 سانتی متر عمق داشته باشد، که برای داشتن قفسه، کشو و فضای آویزان کافی است. در حالی که یک کمد لباس استاندارد معمولاً بیش از 182 سانتی‌متر ارتفاع ندارد، عرض آن می‌تواند تا حد زیادی متفاوت باشد، زیرا برخی از کمدها به اندازه 60 سانتی‌متر یا عرض 244 سانتی‌متر هستند. این انتخاب ابعاد به فضایی ک در اتاق دارید و حتی بودجه ای که در دست دارید بستگی دارد. این افزایش فضا میتواند به شما اجازه دهد که حتی تشک های فصلی را در آن قرار دهید.

کمد لباس، عکس کمد لباس، ساخته شده در مجموعه گامی نو

کمد لباس، عکس کمد لباس، ساخته شده در مجموعه گامی نو

از کجا کمد لباس بخرم؟!

شما می توانید با مراجعه به تولیدی انواع کمد لباس، گذینه های زیادی از آن ها را مشاهده کنید به طور مثال: مجموعه گامی نو یکی از بزرگ ترین تولید کننده ها در عرصه دکور و چوب مانند: میز کنسول آینه ای، میز آرایش مدرن  است که می توانید از طریق سایت و فروش حضوری از آن خرید کنید و از یک خرید به سرعت و آسان لذت ببرید.

سخن آخر

تمامی محصولات مجموعه گامی نو از بالاترین کیفیت ساخته شده که شما عزیزان می توانید با نمونه های خارجی موجود در سایت هایی همچون علی بابا و یا آمازون آن را مقایسه نمائید، علاوه بر آن تمامی محصولات مجموعه گامی نو دارای 6 ماه گارانتی پس از فروش به همراه ارسال رایگان برای شهرهای تهران و کرج می باشد.
برای سایر شهر ها نیز ارسال بار تا باربری رایگان بوده و شما عزیزان تنها هزینه باربری محل خود را پرداخت خواهید نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *