آموزشی, دکوراسیون

5 مورد از پر فروش ترین مدل های کمد لباس در سال 1403

کمد لباس، کمد لباس جدید، ساخته شده در مجموعه گامی نو

کمد لباس یکی از مواردی است که در هر خانه ای وجود آن واجب بوده و طبق فضا و اندازه ای که در اتاق خواب دارید می توانید آن را انتخاب کنید. دکوراسیون اتاق خواب یکی از موضوعاتی است که باید در چینش آن دقت کرد تا هم بتوانید وسیله های مورد نیازتان را جایگزاری کرده و هم از آنها به راحتی استفاده کنید. با گامینو همراه باشید تا پرفروش ترین کمد لباس را به شما معرفی کند.

کمد لباس جدید، رگال لباس، در مجموعه گامینو ساخته شده

انواع کمد لباس

 • ریلی

یکی از المان های مفید در حفظ فضا کمد لباس ریلی است که با توجه به کوچک بودن خانه های امروزی هم زیبایی بصری را به اتاق خواب میدهد و بسیار کاربردی و کم جا محسو می شود. شما می توانید به راحتی درب این نوع کمد را آینه در نظر بگیرید. دیگر مزایای این کمد لباس کم سر و صدا بودن آن است.

انتخاب بنر مقاله

 • گوشه دیوار

ممکن است بعد از چیدمان اتاق خواب با المان هایی مانند میز تحریر که مقاله ای در رابطه با پر فروش ترین میز تحریر هم در سایت گامینو موجود است گوشه ای از آن خالی مانده و می خواهید آن را با یکی از عناصر مهم مانند کمد لباس پر کنید. با در نظر گرفتن ابعاد آن گوشه می توانید هر نوع کمدی که می خواهید را داشته باشید.

کمد لباس، کمد لباس جدید، ساخته شده در مجموعه گامی نو

 • لولایی

کمد لباس لولایی از انواع مختلف طرح و رنگ ساخته می شود که در هر زمان طرفداران زیادی داشته و دارد. کمد لباس لولایی دارای آرام بند هستند و از دوام و ماندگاری بالایی برخوردارند. این کمد ها عمق بیشتری دارند و فضای زیادتری در اختیار کاربران می گذارند.

نکاتی برای خرید کمد لباس

 • حفظ فضا

در زمان خرید کمد لباس باید با اندازه گیری دقیق اتاق خواب در حفظ فضا دقت شود. امروزه به دلیل کوچک شدن ابعاد اتاق خواب در آپارتمان های جدید باید در جایگزاری درست کمد دقت کنید. می توانید از کمد و دراور تینا استفاده کنید که از ترکیب این دو ساخته شده و بسیار کاربردی است.

 • نوع درب

اگر به دنبال تنوع رنگ درب هستید بهترین مدل درب لولایی است، اما اگر می خواهید باز و بسته کردن درب فضیی را اشغال نکند می توانید از درب ریلی استفاده کنید. کمد لباس ریلی روجا بهترین گذینه برای یک کمد لباس ریلی است.

 • انواع جنس
 1. پارچه ای
 2. فلزی
 3. پلاستیکی
 4. شیشه ای
 5. چوبی
 6. برزنتی
کمد لباس جدید، رگال لباس، در مجموعه گامینو ساخته شده

رگال فلزی پویان

 • قیمت

توجه به بودجه ای که در دست دارید یکی از نکات بسیار مهم در خرید کمد لباس است. شما قبل از اینکه کمد لباس را انتخاب کنید در نظر می گیرید که چه مقدار هزینه ای می خواهید بکنید. قیمت کمد لباس به ابزار آن، یراق آلات، جنس، طرح و ابعاد آن بستگی دارد.

 • یراق آلات

تمامی یراق آلات که در کمد لباس استفاده می شوند باید مرغوب باشند تا در پی استفاده شما آسیباتی از جمله خراب شدن و زنگ زدن برایشان اتفاق نیوفتد، از جمله لولا، دستگیره و ریل که بسیار مهم هستند.

کمد لباس، کمد لباس جدید، ساخته شده در مجموعه گامی نو

حرف پایانی

شما می توانید به کمک مشاوران گامی نو بهترین کمد لباس را انتخاب نموده و با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید. انتخاب و سفارش در سایت گامینو با سرعت و به راحتی انجام می شود و با دریافت این محصول و جایگزاری آن در اتاق خوابتان زیبایی را به چشم ببینید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *