دکوراسیون, مبلمان

جدید ترین و محبوب ترین مدل های میز تلویزیون امسال

جدید ترین و محبوب ترین مدل های میز تلویزیون امسال

این مقاله از گامی نو به شما محبوب ترین و جدید ترین مدل های میز تلویزیون را معرفی می کنیم و همچنین به ویژگی هایی اشاره می کنیم که یک میز تلویزیون خوب باید از آنها برخوردار باشد.

میز تلویزیون شایسته

این میز یک مدل خیلی خاص و ژورنالی می باشد که محض قرار گرفتن در خانه شما ما زیبایی آن را چند برابر میکند. داشتن کمد و کشو به شما فضای ذخیره سازی مناسبی برای دور نگه داشتن آشفتگی ها از دید رس میباشد. علاوه بر آن میز تلویزیون شایسته دارای ۴ قفسه برای قرار دادن گیرنده ها و دکوری ها میباشد.

میز تلویزیون آشیل

اگر طرفدار سبک مدرن و صنعتی هستید این میز بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. پایه های فلزی این میز تلویزیون نقطه قوت این میز بوده که علاوه بر زیبایی منحصر به فرد استحکام بالایی نیز به آن بخشیده است. این میز در کنار دو قفسه در قسمت وسط دارای دو کشو در طرفین نیز میباشد که به شما در اعمال نظم بیشتر کمک خواهد نمود.

میز تلویزیون بارین

میز تی وی بارین یک مدل خیلی زیبا و جذاب است که دو رنگ بودن بدنه آن را منحصر به فرد نموده است. در حالی که اکثر مدل های تولید شده توسط گامی نو دستگیره های مدرن و ساده برش خورده در خود بدنه دارند، این میز با دستگیره های تک پیچ و گرد کلاسیک وقار و زیبایی خود را چند برابر نموده است. قفسه ها، کشوها و کمد نیز کاربردی بودن این میز را برای خانواده ها تضمین میکنند.

میز تلویزیون قطره

یکی از ترکیباتی که اخیرا خیلی مورد توجه علاقه مندان به دکوراسیون قرار گرفته است، چوب و فلز است که در ساخت مبلمان های اداری و خانگی استفاده میشود. میز تلویزیون قطره نیز از همین ترکیب بهره برده تا زیبایی محصور کننده ای از خود به نمایش بگذارد. برش های روی درب کمد های این میز تلویزیون وجه تمایز آن با دیگر مدل ها است که افراد زیادی را به خود جلب نموده است.

میز تلویزیون ستایش

ما مینیمال پسند ها را نیز فراموش نکرده ایم. این میز زیبایی و استحکام را در عین ساده و مینیمال بودن حفظ کرده است و فضایی برای قرار دادن دستگاه های گیرنده زیر به صورت یک طبقه معلق در اختیارتان میگذارد.

میز تلویزیون فدک

برخی مدل ها به قدری زیبا هستند که در مدت زمان خیلی کم طرفداران بسیاری پیدا می کنند. این مدل دقیقا همین ویژگی را دارد. میز تلویزیون فدک به عنوان یک میز همه چی تمام هن دارای کشو و هم کمد و هم قفسه است و ظاهر قرینه آن، میز تلویزیون فدک را برای هر دکوراسیونی مناسب نموده است. قسمت خیلی جذاب این نیز لبه بالایی کار شده در اطراف صفحه میز است که از سر خوردن و سقوط تلویزیون جلوگیری میکند.

میز تلویزیون ام ۱۰۴

یکی از چالش های افراد به خصوص مستاجرین این است که با نقل مکان به خانه جدید وسایلشان به خصوص میز تلویزیون با معماری خانه منطبق نمی شود. اما برای حل این معضل ما به شما میز تلویزیون ام ۱۰۴ را پیشنهاد میکنیم که از دوبخش تشکیل شده است که می توانید آن ها را با فاصله دادن از هم یا نزدیک کردن به یکدیگر برای هر فضایی اندازه کنید.

میز تلویزیون ام ۱۰۳

اگر به دنبال یک کار شیک و ساده هستید به شما این مدل را توصیه میکنیم. با داشتن دو کمد که درب های داشبوردی دارد و دو قفسه برای قرار دادن گیرنده ها این میز هم کارایی زیادی دارد و هم ظاهری چشم نواز. پایه و قسمت مقابل میز که با رنگ دیگر متمایز شده اند این نیز را زیبا تر هم کرده است.

میز تلویزیون کاوه

اگر از ظاهر شلوغ اطراف میز تلویزیون بیزار هستید و دوست دارید که تمام توجهات فقط به خود تلویزیون باشد. ما مدل کاوه را برای شما تدارک دیده ایم. این میز زیبا دارای ۳ کند با درب داشبوردی و پایه های مقاوم و محکم است که ظاهر ساده و خاص آن را تشکیل داده اند و برای اینکه سادگی آن کسالت بار نباشد، رنگ متمایزی برای پشت دستگیره ها انتخاب شده است.

اما یک میز تلویزیون خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟؟

یک میز تلویزیون خوب باید از نظر اندازه با تلویزیون شما مطابقت داشته باشد و بهتر است برای زیبایی بیشتر حداقل از طرفین ۱۰ الی ۲۰ سانتی متر عریض تر باشد. همچنین بهتر است به عمق آن نیز توجه شود تا پایه های تلویزیون به صورت ایمن فضا برای قرارگیری داشته باشند.

علاوه بر این میز تلویزیونی مناسب است که به نیاز های شما نزدیک باشد و بتواند در زمینه های مختلف آنها را برآورده کند. برای مثال اگر فضای ذخیره سازی کمی در اختیار دارید، یک میز خوب باید بتواند در این زمینه مفید فایده باشد. 

همچنین شما باید بتوانید به راحتی میز تلویزیون خود را با دیگر عناصر دکوراسیون مثل میز جلو مبلی که معمولا نزدیک هم قرار میگیرند یا میز کنسول که با هم وجه اشتراک های زیادی دارند و حتی جاکفشی؛ ست کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *