دکوراسیون, مبلمان

پرفروش ترین و جذاب ترین مدل های جاکفشی امسال

پرفروش ترین و جذاب ترین مدل های جاکفشی امسال

در این مقاله می خواهیم چند مدل از پرفروشترین مدل های جاکفشی را معرفی میکنیم که در بین سایر مدل های تولید شده در مجموعه گامی نو از سوی مشتریان عزیز بیشتر خریداری شده اند. از آنجایی که جاکفشی ها از واجب ترین و اولویت دار ترین اثایه در خانه های ما هستند، انتخاب یک جاکفشی مناسب اهمیت زیادی دارد زیرا هم روی زیبایی دکوراسیون ما و هم نظم و ترتیب آن نقش دارد.

جاکفشی کنسولی بنفشه

یکی از شیک ترین مدل های تولید شده در مجموعه تولیدی ما این جاکفشی یعنی جاکفشی کنسولی بنفشه است که علاوه بر فضای فوق العاده ای که برای قرار دادن کفش های شما فراهم میکند ظاهری شبیه به میز کنسول دارد و از این نظر میتواند دکوراسیون خانه شما حتی با وجود فضای می که در اختیار دارید شیک و مدرن نشان دهد.

جاکفشی آنوس

اگر به دنبال یک مدل خاص و بی همتا هستید که درهیچ جای دیگر نمونه آن دیده نود، حتما جاکفشی آنوس را خریداری نمایید. این جاکفشی زیبا و کاربردی با ظاهر خاصی که دارد میتواند دکوراسیون شما را تا حد زیادی تحت تاثیر خود قرار دهد. نمای دو رنگ این محصول زیبایی آنرا چند برابر نموده است اما شما میتواند طبق سلیقه خود و کالیته رنگی مجموعه، رنگ بندی آن را انتخاب نمایید. درب های سمت راست به صورت داشبوردی باز میشود که دسترسی مجزا به هر بخش را برای شما فراهم میکند.

جاکفشی 4 طبقه تمیس

جاکفشی تمیس در دو سایز تولید میشود و به شما این امکان را می دهید که بسته به فضایی که در اختیار دارید و نیز ظرفیت مورد نیاز خود، یک انتخاب مناسب داشته باشید. اما به عنوان یک توصیه، اگر فضای کافی در خانه خود برای قرار دادن انواع جاکفشی ها با گنجایش بیشتر را دارید، به سراغ مدل های کوچکتر نروید. به این صورت میتوانید از تعداد کفش بیشتری نگهداری نمایید و زمانی که دوستان یا اقوام به دیدین شما می آیند، بتوانید به بهترین شیوه کفش های آن ها مدیریت نمایید تا فضای ورودی شما آشفته نشود.

جاکفشی آنیسا

یکی از مدل های پر طرفدار در میان جاکفشی ها، آن هایی هستند که داری صندلی و نشیمن می باشند. به این صورت شما اگر دچار درد های فیزیکی مانند پا دارد یا کمر درد باشید بدون هیچ فشاری میتوانید کفش های خود را عوض کنید. همچنین در زمان پوشدن و درآوردن کفش های بند دار یک جاکفشی نشیمن دار میتواند به شما کمک نماید. شما میتوانید نسبت به موقعیت قرار گیری این جاکفشی در خانه تان، نشیمن آن را به صورت سفارشی در سمت راست یا چپ قرار دهید.

جاکفشی آلوا 4 درب

این مدل جاکفشی ها که درب های داشبوردی با قرقره دارند داری عرض کمتری نسبت به مدل های دیگر هستند و در اصلاح کم جا میباشند و فضای خیلی کمی مخصوصا از نظر عمق نیاز دارند به همین سبب برای قرار دادن در ورودی هایی با چنین شرایط یا فضای باریک مثل راهرو ها خیلی مناسب هستند و در عین حال میتوانند تعداد کفش بیشتری را در خود جای دهند.

جاکفشی باربد

در وصف این مدل میتوان تنها گفت که یک جاکفشی همه چی تمام نسیبتان میشود که میتوانید از فضای بالایی آن به عنوان یک کمد لباس برای قرار دادن انواع کیف و لباس و .. استفاده نمایید و بخش پایینی نیز مناسب قرار دادن کفش ها میباشد. این جاکفشی از ترکیب ام دی اف و فلز ساخته شده است که در کناز ظاهر زیبایی که ایجا شده است دارای استحکتم فوق الهاده ای نیز می باشد و میتوانید تا سال ها از آن بدون این که آسبی ببیند استفاده نمایید.

جاکفشی ساویز

از آنجایی که در خانه های امروزی اثرا با مشکل کمبود فضا روبرو هستیم اینمدل ها که برای چنین شرایطی طراحی شده اند دارای جایگاه خاصی در بین مشتریان هستند. درب های این جاکفشی جادار و زیبا به صورت ریلی طراحی شده است و در هنگام باز شدن هیچ فضای اضافی ای نیاز ندارد و برای عبور و مرور هیچ مشکلی ایجاد نمیکند.

جاکفشی یونا

اگر تعداد کفش های زیادی دارید و یا خانواده پر جمعیت و پر رفت آمد هستید، مناسب ترین گزینه برای شما جاکفشی یونا است. این جاکفشی ها به دلیل ظرفیت بالایی که برای قرار دادن کفش ها در اختیار شما قرار میدهند به جاکفشی های مسجدی معروف هستند و شما میتوانید آن ها به صئرت سفارشی در ابعا و اندازه های لخواه نیز خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *