دکوراسیون

چه چیز هایی دیگر در دکوراسیون مد نیست؟

چه چیز هایی دیگر در دکوراسیون مد نیست؟

امروز دکوراسیون خانه نسبت به گذشته اهمیت زیادی پیدا کرده است و داشتن یک خانه شیک و به روز برای همه اولویت محسوب می‌شود. از این جهت که همه ما دوست داریم پس از یک روز کاری سخت در دنیای شلوغ و پر تنش بیرون به یک جای پر آرامش پناه ببریم. اگر ما بفهمیم در اجرای دکوراسیون خانه خود موفق عمل کرده و یک فضا با چنین خصوصیاتی بسازیم می توانیم در افزایش آرامش ذهن و جسم خود و خانواده مان تاثیر زیادی داشته باشیم.

چگونه خانه‌ای به روز داشته باشیم؟

برای اینکه بتوانیم یک خانه به روز با دکوراسیون زیبا داشته باشیم نیاز است که همیشه اطلاعات خود را با ترندها و مدهای دکوراسیون آپدیت نگه داریم و از بهترین مراجع برای این کار شبکه‌های اجتماعی مانند پینترست و اینستاگرام هستند همچنین با جستجو در گوگل هم می‌توانیم به نتایج جذابی دست پیدا کنیم. در همین راستا ما امروز در این مقاله از گامی نو به بررسی دکوراسیون‌های از مد افتاده و کارهایی که در اجرای دکوراسیون قدیمی شده است را با هم بررسی می‌کنیم تا از مرتکب شدن آنها جلوگیری کنیم.

چه چیز هایی دیگر در دکوراسیون مد نیست؟

جزییات و اکسسوری ها

با توجه به این که خانه هایی که در حال حاضر در آنها زندگی‌ می کنیم معمولا متراژ های کمی دارند و ما با انبوهی از وسایل محاصره شده ایم، استفاده زیاد از تزیینات چه در هنگام چیدمان و چه در معماری فضا میتواند به کوچکتر نشان دادن فضای ما دامن بزند و همچنین آشفتگی و بهم ریختگی به وجود بیاورد. ضمن این که در چنین فضایی تمیزکاری و منظم بودن خیلی سخت میشود و میتواند و زمان و انرژی زیادی را از ما هدر بدهد.

فضاهای خلوت، استفاده از مبلمان ساده از میز تلویزیون مدرن گرفته تا تخت خواب راحتی، به جای اثاثیه شلوغ و تجمع تعداد زیادی وسایل در دکوراسیون به ترند تر شدن خانه شما کمک خواهد کرد.

چه چیز هایی دیگر در دکوراسیون مد نیست؟

رنگ های تند و جالب توجه

در دکوراسیون سال های اخیر استفاده از رنگ های تند که توجه زیادی را به خود جلب میکنند دیگر قدیمی شده است و پالت های رنگی نود و خنثی یا ملایم به جای آن قرار گرفت است. شاید تصور کنید که چنین فضایی خسته کننده خواهد بود اما بازی با تناژ های مختلف و بافت های گوناگون می توانید این یکنواختی را کم کرده و آن را پویا و زنده نشان دهید.

چه چیز هایی دیگر در دکوراسیون مد نیست؟

تک رنگ و بدون کنتراست

همانطور که گفتیم استفاده از رنگ ها در دکوراسیون امروزی اهمیت و جایگاه خودشان را دارند در همین راستا دکور های تک رنگ و بدون کنتراست دیگر جذابیت ندارند. برای این که بتوانید یک دکوراسیون مد روز داشته باشید باید کار با رنگ ها را به خوبی بلد باشید تا بتوانید از آنها برای پیاده سازی و اجرای تصورت خود کمک بگیرید.

چه چیز هایی دیگر در دکوراسیون مد نیست؟

دیوارهای آینه ای

درست است که استفاده از آینه دکوراتیو همیشه توصیه کارشناسان و صاحبان نظر در دکوراسیون بوده است و برای باز تر و نورانی تر شدن محیط های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است اما اگر شما نمی خواهید دکوراسیون یک آرایشگاه را چیدمان کنید به هیچ وجه به سراغ دیوار های آینه ای نروید و بجای آن از یک میز کنسول ساده و شیک و یا چند آینه دکوراتیو زیبا استفاده نمایید تا هم ترند و به روز باشید و هم از مزایای آن بهره مند شوید.

چه چیز هایی دیگر در دکوراسیون مد نیست؟

قفسه های باز یا شلف ها

هیچ چیزی نمیتواند منکر زیبایی و کاربرد شلف های دیواری شود مخصوصا که میتوان از آنها در هر فضایی از بالای جاکفشی لاکچری در ورودی خانه یا حتی بالای میز تحریر اسپرت به به عنوان شلف کتابخانه و … استفاده نمود اما اگر از آنها نه به عنوان جایگاهی برای قرار دادن وسایل دکوری بلکه به عنوان یک فضای ذخیره سازی استفاده می کنید باید مراقب باشید تا در استفاده از آنها زیاده روی نکنید و باعث شلوغ نشان دادن و هرج و مرج فضا نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *