آموزشی, دکوراسیون

استفاده از فضای پرت پذیرایی+ عکس

در این مقاله که قسمت دوم مقاله ی قبل تر سایت است می خواهیم به چیدمان فضا های پرت بپردازیم د رادامه همراه ما باشید.

استفاده از فضای پرت پذیرایی برای کارایی بیشتر

استفاده از فضای پرت در پذیرایی می تواند به افزایش کارایی و زیبایی محیط کمک کند. امروزه اکثر وسایل خانه مخصوص لوازم چوبی است، بسیاری از افراد به دنبال خرید لوازم چوبی با کیفیت و کم جا برای منزل خود هستند؛ مجموعه گامی نو بهترین انتخاب برای شما می باشد علاوه بر آن برای استفاده از فضا های پرت منزل شما وسایلی موجود کرده است که استفاده از این لوازم می تواند کمک کننده باشد. از دیگر روش های استفاده از فضاهای پرت عبارتند از:

 1. ایجاد نشیمن اضافی
 2. میز کار یا مطالعه 
 3. ایجاد محیطی برای ورزش و مدیتیشن
 4. ایجاد نقطه ای برای بازی کودکان

بیشتر بخوانید. از فضای پرت پذیرایی خوب استفاده کن! + عکس

 • استفاده از گل و گیاه در کنج خانه

همیشه قسمت هایی از خانه ممکن است خالی باشد و قابل استفاده هم نباشد، خالی بودن این قسمت ها وجهه خوبی برای دید خانه ندارد. شما می توانید با استفاده از گل و گلدان ها این قسمت ها را سر و سامان دهید و از فضای خانه لذت ببرید، همچنین می توانید با استفاده از میز جلو مبلی کوچک دیزاین گل ها را زیبا تر کنید.

 • دیزاین گوشه دیوار با استفاده از مبلمان ال شکل

استفاده از مبلمان ال برای این فضا می تواند بسیار لذت بخش باشد، این فضا ها بیشتر دنج و ساکت هستند و برای استراحت و لم دادن و کتاب خواندن بسیار جذاب هستند. همچنین در این فضا ها می توانید از مبلمان تخت خواب شو استفاده کنید.

 • استفاده از گوشه دیوار با میز تلویزیون دیواری

گوشه های کنجی که مشرف به همه طرف خانه است می تواند فضایی عالی برای گذاشتن تلویزیون روی دیوار باشد، میز تی وی های دیواری بیشتر به همین دلیل ساخته شده اند، برای خانه های کوچک با فضای قابل استفاده کم. شما می توانید با نصب میز تلویزیون بر روی دیوار هم زیبایی به خانه ببخشید و هم با چیدن اکسسوری ها روی آن از زیبایی قسمت کنج لذت ببرید.

مطالعه بیشتر. پر فروش ترین رنگ های مبلمان در سال 1403

 • آینه قدی

آینه های قدی می توانند بسیار زیبا و کاربردی باشند چرا وقتی آینه را در پذیرایی قرار دهید می توانید هنگام خروج از خانه برای بار آخر هم خودتان را ببینید همچینین آینه باعث بزرگ تر نشان دادن خانه می شود و باعث بازتاب نور هم می شود. با خرید آینه می توانید زیبایی فوق العاده ای به خانه خود ببخشید.

 • استفاده از جا کفشی کم جا

خیلی از خانواده ها بخاطر جمعیت بالایی که دارند تعداد کفش های زیادی هم در خانه نگه داری می کنند. جاکفشی های بزرگ درست است که تمامی کفش ها را جمع می کنند ولی جاگی هستند و برای خانه های کوچک اصلا مناسب نیستند. پیشنهاد گامینو به شما جا کفشی های داشبوردی است که هم کم جا هستند و هم تعداد زیادی کفش را داخل خود جای می دهند.

 • گنجاندن کافی بار

برای قسمت های خالی و کنج وسیله ای که به شدت ترند است، کافی بار می باشد. می توانید با گذاشتن دستگاه کوچک اسپرسو ساز، لیوان ها یمخصوص قهوه و وسایل مورد نیاز دیگر دکوراسیونی عالی داشته باشید. پیشنهاد ما به شما کافی بار تیارا می باشد. این کافی بار با بهترین متریال و ام دی اف ضد خش ساخته شده است که میزان نگرانی شما هنگام استفاده از این میز را کاهش می دهد.

کافی بار جدید، کافی بار مدرن

 • استفاده از شلف های دیواری

برای دیواری های خالی بهتر است از شلف های دیواری استفاده کنید. شلف ها فضاهای خوبی برای چیدمان کتاب، گل و گیاه و اکسسوری ها می باشد. با استفاده از شلف ها می توانید بسیاری از فضا ها را قابل استفاده کنید مثل خرید شلف حمام، شلف اتاق کودک، شلف دیواری تلویزیون و دیگر موارد. برای خرید و مشاهده بیشتر محصولات ما به سایت مراجعه فرمایید.

 • صندلی برای کنج اتاق و ذخیره سازی فضا

صندلی های کوچک و راحتی برای کنج های اتاق و ذخیره سازی فضا بسیار مناسب هستند. برای خرید و مشاهده مدل های مختلف به سایت مراجعه نمایید.

 • جا کفشی های جالباسی دار

جا کفشی های جالباسی دار از مدل های جا کفشی محبوب بین افراد هستند، با تهیه این محصول هم جا کفشی دارید هم آینه دارید و هم جالباسی. پیشنهاد مابه شما جا کفشی مدل آتینا می باشد

سخن پایانی 

برای زیبا تر شدن دکوراسیون خانه سعی کنید از تمامی فضاهای خانه استفاده کنید، فضا های پرت خانه را دریابید و از عکس ها ایده بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *